Projekční činnost

Připravujeme projekty úsporných opatření na míru. Obraťte se na nás, pokud hledáte možnosti úspory. Zpracováváme projekty pro vlastníky rodinných a bytových domů i pro podniky. Projekt je klíčový pro získání dotací a my jsme v tomto ohledu 100 % úspěšní. I vám pomůžeme získat statisíce ze státní podpory.

Vytápění

V našich klimatických podmínkách se žádný dům neobejde bez vytápění. O tom, kolik vás bude vytápění ročně stát, rozhoduje už samotný projekt. Při projektování vhodného vytápění je třeba zohlednit individuální vlastnosti stavby i vaše požadavky na komfort a obsluhu. Projektování úsporného vytápění se věnujeme dlouhodobě. Poradíme vám i s vyřízením dotací na moderní technologie, jako jsou třeba tepelná čerpadla.

Solární systémy

Slunce svítí zadarmo. Nechte solární energii, aby pracovala pro vás. Abyste ze slunečního záření vytěžili maximum, je důležitý odborně zpracovaný projekt. Vyprojektujeme pro vás instalaci solárních systémů na ohřev vody nebo fotovoltaické elektrárny. Pomůžeme vám s vyřízením dotací z Nové zelené úsporám, která instalaci solárních systémů podporuje.

Klimatizace a vzduchotechnika

Větrání a chlazení je pro zdravé a komfortní vnitřní prostředí domů klíčové. Dlouhodobě se zabýváme projektováním klimatizací i vzduchotechniky v rodinných domech, bytech i v komerčních budovách. Vypracujeme vám projekt na míru a poradíme vám s výběrem vhodné klimatizace i vzduchotechniky.