Realizační činnost

Jsme s vámi od začátku do konce. Od první konzultace až po realizaci projektu, jenž vám ušetří desetitisíce korun ročně. Nejenže vám s vyřízením dotací pomůžeme, ale zajistíme pro vás také realizaci celého projektu, například instalaci tepelného čerpadla nebo solárního systému.

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo představuje moderní, úsporný a ekologický způsob vytápění. Investice do tepelného čerpadla se vám rychle vrátí, zejména díky státní podpoře z kotlíkových dotací nebo z Nové zelené úsporám.

Na tepelné čerpadlo můžete získat až 80% podporu. Kotlíkové dotace i Nová zelená úsporám podporují všechny typy tepelných čerpadel (voda-voda, země-voda, vzduch-voda).

Zvažujete instalaci tepelného čerpadla? Rádi vám poradíme, zda je pro vás tato technologie vhodná, pomůžeme vám tepelné čerpadlo vybrat, zažádáme o dotaci a tepelné čerpadlo také instalujeme.

Tepelné čerpadlo Mitsubishi Electric
(stáhnout pdf 23699kB)

Tepelné čerpadlo Toshiba Estia
(stáhnout pdf 2905kB)

Rekuperace vzduchu

Zajistíme pro vás projekt a instalaci řízeného větrání s rekuperací tepla. Tato technologie je podmínkou pro získání maximální dotace ve výši 50 % z Nové zelené úsporám, pokud realizujete snížení energetické náročnosti domu.

Řízené větrání s rekuperací vzduchu šetří tepelnou energii a zároveň zajišťuje neustálý přísun čerstvého vzduchu do domu. Pomáhá tak vytvářet příjemné a zdravé vnitřní prostředí. Rekuperace je vhodná pro novostavby i rekonstrukce.

Chcete získat dotace z Nové zelené úsporám? Plánujete instalaci řízeného větrání s rekuperací vzduchu? Jsme zde pro vás – od projektu až po realizaci.

Klimatizace

Klimatizace jsou dnes běžnou součástí bytů, domů, kanceláří a komerčních budov. Připravíme pro vás projekt na instalaci klimatizace a celý ho zrealizujeme na míru. I klimatizace vám může ušetřit energii, pokud je správně vyprojektovaná, profesionálně zrealizovaná a vhodně nastavená.

Pracujeme pouze s kvalitními a prověřenými technologiemi. Svěřte instalaci klimatizace do našich rukou.

Klimatizace Toshiba Home
(stáhnout pdf 5418kB)

Klimatizace Toshiba Business
(stáhnout pdf 7007kB)